Boll środek ochrony karoserii + masa natryskowa 1 l

BOLL

q094y
Dostępny
22,18 zł
Brutto do dwóch dni roboczych

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

Pojemność 1l

Kolor czarny

Środek ochrony karoserii + masa natryskowa 2 w 1 jest uniwersalnym środkiem na bazie kauczuku i żywic syntetycznych, który tworząc elastyczną strukturalną powłokę, zabezpiecza elementy karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją, jednocześnie działając jako masa uszczelniająca, przeciwdrganiowa i dźwiękochłonna.

Zastosowanie:

Stosowany do ochrony progów, zderzaków , spojlerów przed uderzeniami kamieni i działaniem czynników atmosferycznych, uszczelniania spoin między blachami i elementami karoserii tworząc strukturę oryginalnego uszczelnienia natryskowego. Jest odporny na działanie wody, olejów i soli. Po wyschnięciu można go pokrywać wszystkimi systemami lakierów.

Sposób użycia:

Dokładnie oczyścić, odtłuścić, a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte. Powierzchnie przylegające przykryć papierem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min.. Pistolet po użyciu czyścić benzyną lakową. Nie natryskiwać na elementy układu wydechowego, silnika, skrzyni biegów i układu zawieszenia. Powierzchnia może być lakierowana po ok. 3 godzinach. W przypadku lakierów wodnych – po ok. 24 godzinach. 

· jako ŚRODEK OCHRONY KAROSERII: nanosić pistoletem natryskowym stosując ciśnienie 3-6 bar z odległości 25-30 cm. Końcowy efekt struktury można zmieniać regulując ciśnienie powietrza i odległość od elementu pokrywanego. Optymalna grubość powłoki: ok. 1 mm.
· jako MASA NATRYSKOWA: nanosić pistoletem natryskowym stosując ciśnienie 2-4 bar z odległości 1-2 cm.

Właściwości fizyczne:
kolor: czarny
gęstość (w 20oC): 1,23 g/cm3
zawartość ciał stałych: ok. 54 %
odporność temperaturowa: od -25oC do + 80oC
czas schnięcia wierzchniej warstwy (w 20 oC) ok. 45 minut
czas całkowitego wyschnięcia (w 20 oC) ok. 210 minut
temperatura wrzenia: 111oC
punkt zapłonu: 4oC
temperatura zapłonu: 450oC
samozapłon: nie ulega samozapłonowi
granice wybuchowości: górna: 7,0 % obj. / dolna: 1,3 % obj.

16 Przedmioty

Marki

No brand

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).