Boll farba antykorozyjna czerwona 1 l

BOLL

P946Y
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
29,37 zł
Brutto

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

BOLL FARBA ANTYKOROZYJNA

Pojemność: 1 litr
Kolor: Czerwony

Jest to podkładowa farba antykorozyjna na bazie żywicy ftalowej. Pozwala na uzyskanie powłoki charakteryzującej się bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju podłoży oraz zapewnia ochronę antykorozyjną przed czynnikami zewnętrznymi. Idealna do gruntowania powierzchni stalowych i żeliwnych.

Może być stosowana jako podkład pod farby ftalowe, chlorokauczukowe, akrylowe, poliuretanowe oraz pod masy bitumiczne stosowane w naprawach karoserii samochodowej.


Sposób użycia:

Pokrywane elementy oczyścić z luźnych cząsteczek rdzy lub starej powłoki. Przed aplikacją powierzchnia powinna być oczyszczona i odtłuszczona z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Farbę przed użyciem należy dokładnie wymieszać. Można nanosić za pomocą pędzla, wałka lub pistoletu pneumatycznego. W ostatnim przypadku trzeba rozcieńczyć farbę do odpowiedniej lepkości za pomocą rozcieńczalnika do wyrobów akrylowych lub ksylenem. Zaleca się nakładać w 1-2 warstwach w odstępie min. 1 godziny między warstwami. Temperatura stosowania powyżej 10°C. i wilgotność powietrza mniejsza niż 80%.


Właściwości fizyczne:

lepkość: 75s / Ford 4mm 20°C
gęstość: 1,3 g/cm3
zawartość suchej masy: 60%
grubość warstwy: 35µm
rozcieńczanie: rozcieńczalnik do wyrobów
akrylowych lub ksylen
czasy schnięcia: 25min pyłosuchość
60min kolejna warstwa
24h całkowity czas schnięcia

Marki

No brand

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).