Liqui Moly 1594 do impregnacji tworzyw sztucznych 400 ml

LIQUI MOLY

k823y
Ostatnie sztuki w magazynie
32,48 zł
Brutto do dwóch dni roboczych

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

LIQUI MOLY GEWEBE-IMPRÄGNIERUNG IMPREGNATOR 1594 - ŚRODEK DO IMPREGNACJI TWORZYW SZTUCZNYCH

Szybko, dokładnie i delikatnie oczyszcza najbardziej typowe zanieczyszczenia takie jak olej i pozostałości smarów, sadzy, ptasie odchody, resztki owadów, brud drogowy itp. z miękkich powierzchni. Nie jest agresywny dla tworzyw sztucznych wykonanych z poliwęglanu i tylnych okien z PCV, nawet jeśli jest często używany. Dzięki antystatycznym składnikom elektrostatycznym przyciąganie cząsteczek brudu jest zmniejszone, przyczepność jest zmniejszona i usuwanie jest uproszczone.
Najlepiej stosować podczas umycia samochodu.

WŁASCIWOŚCI:

Optymalna ochrona przed wilgocią. Tkaniny stają się elastyczne. Środek wytwarza warstwę, która chroni elementy przed zanieczyszczeniami, smarami, olejami. Uniwersalny do wszystkich rodzajów tkanin. 

ZALETY:

  • Bardzo dobry efekt czyszczenia
  • Efektu antystatycznego i dlatego brud nie przywiera
  • Nie niszczy tworzyw sztucznych, (włączając poliwęglan), gumy, szkła, farby lub tekstyliów
  • Odświeża farbę
  • Zapobiega przedwczesnemu niszczeniu spowodowanemu warunkami atmosferycznymi


SPOSÓB UŻYCIA:

Użyć preparatu w niewidocznym miejscu w celu sprawdzenia zgodności kolorystycznej (preparat jest bezbarwny), następnie spryskać powierzchnie z odległości 30cm. Spryskać cienko i równomiernie na powierzchnie czyszczone i, przy użyciu lekkiego nacisku pocierać powierzchnię gąbką, pędzlem lub papierem. Używać czystej wody, aby zmyć rozpuszczony brudu i preparatu pozostałość. Stosować produkt do pielęgnacji samochodów, nie używać bezpośrednio na słońcu lub na powierzchnie, które się nagrzewają! Pod warunkiem właściwego stosowania, produkt nie będzie niszczyć tworzyw sztucznych, gumy, farb, materiałów włókienniczych, szkła lub metalu.

ZASTOSOWANIE:

Używane szczególnie do usuwania brudu i zanieczyszczeń z tkanin i tworzyw sztucznych miękkich powierzchni.

1 Przedmiot

Marki

No brand

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).