Liqui Moly 2650 ochrona DPF 250 ml

LIQUI MOLY

m239y
Ostatnie sztuki w magazynie
42,30 zł
Brutto do dwóch dni roboczych

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

POJEMNOŚĆ: 250ml

Ochrona filtra cząstek stałych DPF

Dodatek do ochrony filtra DPF zapobiega powstawaniu sadzy, wydłuża żywotność filtra cząstek stałych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników pojazdów z silnikami Diesla, których pojazdy poruszają się w ruchu miejskim i są narażone na przed wczesne zapchanie filtra cząstek stałych. Dodatek powoduje powstawanie mniejszej ilości sadzy, dlatego też regularne stosowanie zwiększa niezawodność oraz obniża koszty eksploatacji.ZASTOSOWANIE:

Do silników Diesla wyposażonych w filtr cząstek stałych pod warunkiem że nie posiadają one elektronicznego systemu dawkującego dodatek, którego zadaniem jest regeneracja filtra DPF, jak np. w przypadku Citroen, Peugeot. Dodawać co 2000km bezpośrednio przed zatankowaniem pojazdu. Zawartość opakowania wystarcza na 50-70 litrów oleju napędowego. UWAGA: należy unikać przedawkowania oraz stosowania z dodatkiem Stop Dymieniu!WŁAŚCIWOŚCI:

- chroni filtr cząstek stałych

- wspomaga regenerację systemu DPF

- zapewnia optymalne spalanie

- ogranicza tworzenie się sadzy

- szczególnie polecany do pojazdów użytkowanych na krótkich dystansach i mieście

DODATKOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W KARCIE CHARAKTERYSTYKI W ZAŁĄCZNIKU.

2 Przedmioty

Marki

No brand

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).