Liqui Moly 2640 engine flush 300 ml

LIQUI MOLY

k609y
Ostatnie sztuki w magazynie
26,57 zł
Brutto do dwóch dni roboczych

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

LIQUI MOLY - ENGINE FLUSH DODATEK DO OLEJU

Oczyszczacz silnika. Engine Flush jest produktem opartym na wysoce efektywnej technologii. Detergent i dyspersant został przetestowany w laboratorium i w praktycznych próbach. Silnik, który został wyczyszczony z pozostałości olejnych i zanieczyszczeń, następnie napełniony świeżym olejem efektywnie zwiększa swoje osiągi. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.

ZASTOSOWANIE:

Oczyszczacz silnika przeznaczony do silników benzynowych i Diesla.
Dodać zawartość opakowania przed wymianą oleju, uruchomić silnik i pozostawić pracujący przez 10 min. na biegu jałowym. Wymienić olej oraz filtr oleju na nowy. Jedno opakowanie wystarcza na 5 L oleju silnikowego

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Delikatnie i szybko czyści
  • Neutralny dla uszczelek i innych materiałów zainstalowanych w silniku
  • Kompatybilny z katalizatorami - wysoce ekonomiczny
  • Nie zanieczyszcza środowiskowa - prosty w użyciu


STOSOWANIE:

Opakowanie 500 ml wystarcza dla silników z zawartością oleju silnikowego do 6 litrów. Stosować przed wymianą oleju. Dolać olej przy rozgrzanym silniku i dać mu popracować 5-10 minut na biegu jałowym. Zlać stary olej. Wymienić filtr i zalać świeży olej.

KARTY PRODUKTU W ZAŁĄCZNIKU

1 Przedmiot

Marki

No brand

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).