Liqui Moly 1601 środek do pielęgnacji kombinezonów skórzanych 250 ml

LIQUI MOLY

k666y
Dostępny
44,66 zł
Brutto do dwóch dni roboczych

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

LIQUI MOLY RACING LEDERKOMBI-PFLEGE - PREPARAT DO PIELĘGNACJI KOMBINEZONÓW SKÓRZANYCH

Preparat do pielęgnacji kombinezonów skórzanych Racing Lederkombi- Pflege to emulsja wytworzona z wysokiej jakości substancji naturalnych i syntetycznych przeznaczona do wszelkiego rodzaju skór licowych. Powierzchnia nowej skóry jest powlekana jedwabistą warstewką preparatu, która nadaje jej połysk. Umożliwia to zachowanie struktury, chwytu i elastyczności skóry i chroni ją przed zabrudzeniem i zużyciem podczas codziennego użycia. Skóry starsze, ew. z lekkimi śladami używania, stają się po zastosowaniu preparatu gładsze i jędrniejsze oraz nabywają jedwabistego połysku. Regularne stosowanie produktu poprawia wygląd skóry, zapobiega jej przedwczesnemu wyblaknięciu i przedłuża żywotność materiału. Ponieważ preparat nie zawiera barwników, można go stosować do skór wszystkich kolorów, łącznie z bardzo jasnymi odcieniami. Jasne powierzchnie zanieczyszczone ciemnymi plamami należy przed zastosowaniem Racing Lederkombi- Pflege oczyścić uniwersalnym środkiem czyszczącym LIQUI MOLY Universalreiniger nr art. 1653.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Utrzymuje jędrność skór
  • Chroni elementy skórzane przed murszeniem
  • Zapewnia długofalową ochronę


SPOSÓB UŻYCIA:

Konserwowane powierzchnie ew. oczyścić i pozostawić do wyschnięcia. Opakowanie zawierające Racing Lederkombi-Pflege przed użyciem wstrząsnąć. Następnie miękką ściereczkę nasączyć preparatem i nanosić go równomiernie cienką warstwą na powierzchnię skóry, wykonując koliste ruchy i lekko naciskając. Po wsiąknięciu preparatu skórę wypolerować. Regularne stosowanie zapewnia optymalną pielęgnację i właściwy wygląd skóry. Nie nadaje się do zamszu. Przed zastosowaniem do dużej powierzchni zalecamy przeprowadzenie w niewidocznym miejscu próby tolerancji.

ZASTOSOWANIE:

Preparat Racing Lederkombi-Pflege opracowano specjalnie do celów konserwacji odzieży ze skór licowych oraz powierzchni wyrobów skórzanych takich jak torby, walizki itp. oraz skórzanych elementów wyposażenia pojazdów.

DANE TECHNICZNE:

Baza: woski, emulsje olejów silikonowych, gliceryna, substancje pomocnicze i zapachowe, emulgatory
Barwa: biała
Postać: krem
Lepkość: średnia
Gęstość w 20 °C 1.005 g/cm³ DIN 51757
Wartość pH 7,4 ±0,5

DODATKOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W KARCIE CHARAKTERYSTYKI W ZAŁĄCZNIKU.

4 Przedmioty

Marki

No brand

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).