PULSAR ZMYWACZ TECHNICZNY 5l

PULSAR

r612y
Ostatnie sztuki w magazynie
72,32 zł
Brutto do dwóch dni roboczych

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

POJEMNOŚĆ: 5l

Mieszanina silnych rozpuszczalników 

Pulsar zmywacz techniczny - jest bezchlorowym środkiem czyszczącym do zmywania większości preparatów chemicznych trudnych do usunięcia. Zawiera składniki, które rozpuszczają między innymi warstwy klejów, osady, woski, oleje a także stare smary (naturalne i syntetyczne - w tym silikonowe).

Preparat nie pozostawia plam i nalotów. Zmywacz jest doskonałym środkiem przygotowującym powierzchnie do prac montażowych, naprawczych. Ma zastosowanie w technice warsztatowej i przemyśle. Używa się go przy montażu sprzęgieł, tarcz hamulcowych, układów wydechowych, przekładni i urządzeń narażonych na działanie smarów, olejów a także innych zanieczyszczeń. Zmywa farbę drukarską. Nieodzowny w pracach konserwacyjnych.

ZASTOSOWANIE:

Zastosowana unikalna mieszanina rozpuszczalników i związków powierzchniowo czynnych działa szybko i skutecznie na większość uporczywych zabrudzeń występujących w przemyśle maszynowym jak i motoryzacji.

WŁAŚCIWOŚCI:

Nie zawiera trójchloroetanu, napełniony gazem CO2. Nie niszczy warstwy ozonowej w atmosferze. Specjalna konstrukcja zaworu i dyszy rozpyłowej pozwala na zmywanie zanieczyszczeń silnym strumieniem.

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnię przed zmywaniem oczyścić wstępnie z luźno przylegających pozostałości klejów, smarów i brudu. Pulsar zmywacz techniczny nanosić obficie na powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia. Rozpuszczone pozostałości usuwać szmatką lub ręcznikiem papierowym. Czynność powtarzać wielokrotnie, aż do uzyskania całkowicie czystej powierzchni. Na porowatych lub wsiąkliwych powierzchniach po wyczyszczeniu koniecznie jest odczekanie dodatkowo od 10 do 15 minut w celu całkowitego odparowania preparatu.

DODATKOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W KARCIE PRODUKTU W ZAŁĄCZNIKU

1 Przedmiot

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).