• Obniżka
  • Obniżka

Technicqll klej pva introligatorski 80 ml

TECHNICQLL

k037y
Dostępny
5,58 zł 6,57 zł -15%
Brutto 3

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

TECHNICQLL – KLEJ INTROLIGATORSKI

Klej na bazie wodnej dyspersji polioctanu winylu z dodatkami uszlachetniaj¹cymi. Przeznaczony do klejenia papieru, kartonu, tkanin, drewna, korka, foli, tworzyw sztucznych, skóry i materiałów skóropodobnych. Bardzo dobrze łączy większość materiałów zarówno elastycznych jaki twardych z wyjątkiem polietylenu i polipropylenu. Jest klejem uniwersalnym, tiksotropowym, ma barwę białą, a po wyschnięciu tworzy bezbarwną, niewidoczną, elastyczną i wodoodporną spoinę, która nie kruszy się podczas zginania sklejonych przedmiotów. PVA jest też klejem bardzo wytrzymałym do powierzchni zadrukowanych i lakierowanych. Produkt ten jest ekologiczny, nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników - dyspersją jest woda. Posiada wysoka adhezję, jest łatwy i bezpieczny w użyciu.

ZASTOSOWANIE:

Doskonały klej o uniwersalnych zastosowaniach w gospodarstwie domowym ,biurze i przemyśle ( np. drukarni, bibliotece, pracowni introligatorskiej, antykwariacie, pracowniach artystyczno - plastycznych i modelarskich). Doskonale łączy papier i tekturę z różnymi foliami (polichlorkiem winylu, poliuretanem, poliestrem, polistyrenem) oraz posiada wszechstronne zastosowanie w łączeniu dużych powierzchni ( kaszerowanie).

3 Przedmioty

Marki

No brand

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).