DOREX POLIMEROWY UNIWERSALNY 1 L

DOREX

k407y
Dostępny
15,34 zł
Brutto do dwóch dni roboczych

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

DOREX - KLEJ UNIWERSALNY POLIMEROWY

Polimerowy, profesjonalny klej o szerokim spektrum zastosowań. Sprawdzony w działaniu i łatwy w użyciu.

ZASTOSOWANIE:

Produkt przeznaczony do klejenia kasetonów styropianowych, drewnianych i drewnopodobnych, glazury, terakoty, parkietu, mozaiki parkietowej, ekranów zagrzejnikowych, ceramiki, szkła, drewna, korka, sztucznej skóry, płytek poliestrowych, wykładzin podłogowych do takich podłoży jak: beton, tynk cementowo-wapienny, gipsowy, płyty gipsowe, płyty drewniane, wiórowe i paździerzowe, cegła.

Klej polimerowy jest gotową jednoskładnikową substancją klejącą. Spoina jest elastyczna i wodoodporna.


SPOSÓB UŻYCIA:


Powierzchnie przeznaczone do klejenia powinny być równe, suche, mocne i czyste. Klej nakłada się cienką warstwą na obie klejone powierzchnie i po uupływie 30-60 sek. mocno dociska do siebie. Czas schnięcia: od 20 do 60 min. Pełna wytrzymałość spoina uzyskuje po upływie kilku godzin. W razie potrzeby klej można rozcieńczyć rozcieńczalnikiem spirytusowym.


1. Przygotowanie powierzchni: Powierzchnie klejone należy dokładnie oczyścić z kurzu, odtłuścić, osuszyć i w miarę możliwości dopasować do siebie. Pozostałości starych wymalowań usunąć.
2. Narzędzia: Przy klejeniu dużych powierzchni klej nakładać szpachelką ząbkowaną.
3. Temperatura podczas prowadzenia prac: Prace prowadzić w temp. od +5*C do +30*C (temp. powietrza, podłoża oraz klejonych elementów).
4. Zalecenia: Klej nanieść punktowo lub pasmami na podłoże lub element przyklejany. Powierzchnie porowate można pokryć klejem dwukrotnie. Po około 30 - 60 sekundach od zaaplikowania kleju złączyć klejone przedmioty i mocno docisnąć. Po zakończeniu prac opakowanie z klejem szczelnie zamknąć.
5. Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Zabrudzone narzędzia i plamy czyścić. Zaschnięty klej można usunąć jedynie mechanicznie.
6. Rozcieńczanie kleju: Klej w razie konieczności można rozcieńczyć
7. Ograniczenia i uwagi: Rozcieńczanie kleju zmniejsza jego siłę spojenia.

KARTA CHARAKTERYSTYKI W ZAŁĄCZNIKU

54 Przedmioty

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).