BRIPOX POXILINA 70 g

BRIPOX

k028y
Dostępny
10,52 zł
Brutto do dwóch dni roboczych

Termin realizacji
Wysyłka w 24H
Realizacja zamówienia
2 dni

Sposób płatności
Szybkie płatności
Przelew tradycyjny
34,00 PLN
Płatność za pobraniem
44,00 PLN

POJEMNOŚĆ: 70g, KOLOR: SZARY
Kit dwuskładnikowy

POXILINA — to dwuskładnikowa masa, służąca do uzupełniania ubytków, uszczelniania powierzchni o różnych kształtach oraz sklejania przedmiotów dowolnej grubości. Ma nieograniczone zastosowania w gospodarstwie domowym oraz w modelarstwie. Jest idealna do reperacji przeciekających rur i dziurawych zbiorników. Schnie w zaledwie 10 minut, a po godzinie uzyskuje twardość metalu. Można wówczas w niej wiercić, wbijać w nią gwoździe, przecinać ja i malować.

WŁAŚCIWOŚCI:
Stosuje się ją na zimno, posiada konsystencję masy plastycznej a po związaniu uzyskuje twardość metalu.Po upływie 1 godziny można ją piłować, przewiercać oraz obrabiać zwykłymi narzędziami.Nie kurczy się i nie rozciąga, jest dobrym izolatorem elektrycznym, nie zawiera rozpuszczalników. Nadaje się do sklejania przedmiotów dowolnej grubości, nie spływa z powierzchni pionowych, jest wytrzymała na działanie kwasów i rozpuszczalników.Nie traci swoich właściwości z upływem czasu, posiada bardzo dobrą wytrzymałość na temperaturę, nie wpływa na nią ujemnie ani na zimno, ani na ciepło, ani woda. 


ZASTOSOWANIE:


Do uszczelnia, wypełniania , rekonstrukcji, naprawy i łączenia: metali, drewna, betonu, szkła, marmuru, itp. Stosuje się jak masę plastyczną, uzyskuje twardość metalu w ciągu 10 min. Uszczelnia i naprawia rury, wszelkiego rodzaju urządzenia sanitarne, zbiorniki na paliwo, itp. Można ją stosować w modelarstwie artystycznym, hobby, itp. 


SPOSÓB UŻYCIA:

1. Należy zadbać, aby powierzchnie do sklejania były czyste, suche, niezatłuszczone i niezardzewiałe.
2. Z każdego ze znajdujących się w tym samym opakowaniu składników A i B odkroić po jednym równym kawałku .
3. Nie zużytą część składników można przechować – w dokładnie zamkniętej torebce- do późniejszych zastosowań.
4. Ugniatać masę przez 2 minuty, aż do momentu otrzymania jednolitego koloru.
5. Nanieść masę na powierzchnię przygotowaną do naprawy.
6. Nie poddawać naprawianej części żadnym działaniom w ciągu 10` min, pozwalając tym samym na dobre związanie naniesionej masy.
7. Bezpośrednio po zakończonej pracy umyć ręce ciepłą wodą i mydłem.

DODATKOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W KARCIE PRODUKTU W ZAŁĄCZNIKU

68 Przedmioty

Informujemy, iż aby korzystać z naszego serwisu należy zapoznać się i zaakceptować treść Polityki Prywatności (RODO 2018).